PracowniaOkapowKuchennych.pl

Unikatowe ręcznie wykonane okapy dla Twojego domu!

Projekty

Dom jest bardzo szczególnym miejscem, a kuchnia jest sercem każdego domu. Mało które pomieszczenie jest tak przepełnione domową, rodzinną atmosferą jak kuchnia. Ta prawdziwa jest pełna smaków, zapachów, krzątaniny i gwaru. W takiej aranżacji kuchni jest miejsce nie tylko na gotowanie, ale i na spotkania, przy herbacie, wspólny posiłek. Które miejsce w kuchni możemy uważać za centralne? Oczywiście stół z krzesłami reszta to dodatki i wykończenia poza jednym-kuchenka z okapem. Skupimy się nad tym ostatnim,któremu jest poświęcona ta strona.Okap kuchenny może pełnić funkcję pochłaniacza zapachów lub wyciągu, przede wszystkim jednak stanowi ważny element nowoczesnej kuchni.Dobry okap pomoże Ci uwolnić dom lub mieszkanie od kuchennych zapachów, które nie zawsze są mile widziane. Znalezienie właściwego wyciągu zależy od kilku czynników: własnego stylu, wielkości kuchni czy dostępu do komina.

Nasz rynek owszem przedstawia sporą gamę blaszanych okapów zaopatrzonych w silnik elektryczny i światło,jednak to nie takiego rozwiązania szukałem do mojej kuchni wiele lat temu.
Okapy które Państwu prezentuję są wykonywane ręcznie,dostosowane wymiarem,kształtem i wyposażeniem do oczekiwań odbiorcy .Każda kuchnia ma swój niepowtarzalny charakter i styl, należy to tylko w subtelny sposób podkreślić.Mam nadzieję że moje okapy w tym Państwu pomogą i staną się ozdobą a nie tylko kolejnym zakupionym sprzętem AGD.
Uwypuklą ciepło i smak,charakter i duszę tego miejsca.

Zadzwoń!
602351209

pracowniaokapow@onet.eu

... lub zostaw wiadomość

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.