PracowniaOkapowKuchennych.pl

Unikatowe ręcznie wykonane okapy dla Twojego domu!

Opinie klientów

“Niestety nie będę oryginalna jak napiszę że mój okap jest jedyny w swoim rodzaju.Pan Maciej przesympatyczny człowiek.Współpraca przy tworzeniu okapu była doskonała.Omawianie detali,szczegóły i szczególiki.Okap z piękną lawendą na długie lata będzie ozdobą mojej kuchni oraz wspomnieniem tak sympatycznej znajomości.Gorąco POLECAM. Ewa z roztocza ”
Ewa Miszczak
“Mój okap stworzony przez Pana Macieja jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Widać, że stworzony z pasją i oddaniem. Polecam. ”
Marta z Brennej
“Esu labai patenkinta kūrėjo-gamintojo darbu, visa šeima buvo maloniai nustebinta atidarius pakuotę, išpakavimo procesas buvo labai ilgas, kadangi viskas buvo įpakuota labai tvirtai ir patikimai, kad ilgoje kelionėje namo nieko nenutiktų. Maciej Ratajczak piešiniai nesiekia jokių tendencijų, jie tiesiog nesenstantys, šilti, mieli, nepakartojami, kurios vienija viena idėja, jog namams skirti meno kūriniai turi kelti tik geras emocijas, ar atgaivinti malonius prisiminimus. Ačiū Jums labai labai, už dalelę savęs, kurią atidavėte mano namų jaukumui. ”
Akvilė
“Pan przemiły i przesympatyczny z którym załatwione było dosłownie wszystko przez telefon,idealna współpraca. Okap jest piękny i ozdobą całej kuchni. POLECAM . ”
Aneta Religa
“Muszę się powtarzać czytając inne komentarze, ale to MÓJ okap jest dziełem sztuki i dołączył do wcześniej wykonanych przez Pana Macieja. Dla wszystkich ceniących jakość i piękno w kuchni gorąco polecam. ”
Bożena z Jaworzna
“Jezeli chcesz mieć dzielo sztuki w swojej kuchni to tutaj to dostaniesz wystarczył kontakt telefoniczny i szczegóły są dopracowane a odbiór osobisty daję satysfakcję poznania artysty dziękuję bardzo ”
Kamilla okolice Klecka
“Dziękuje za niezwykły okap! Jest jedyny, niepowtarzalny i jest "gwiazdą" w mojej kuchni! Projekt kuchni był właściwie dostosowany do zamówionego okapu. Ponieważ kuchnia jest otwarta, więc okap jest widoczny i jest przedmiotem podziwu wszystkich gości! Współpraca z Panem Maciejem układała się wspaniale i wszystkim gorąco polecam prawdziwe dzieła sztuki, które wychodzą spod jego ręki! ”
Ewa Kolińska
“Piękny,oryginalny i niepowtarzalny, warto było poczekać i przejechać pół Polski by mógł w końcu zdobić kuchnię. Pozdrawiamy i szczerze polecamy. ”
Jolanta i Wojciech
“Okap przepiękny, idealnie pasujący do naszego wiejskiego wnętrza. ”
Aleksandra
“Dziekuje za przepiekny okap polecam ”
Bozena z Czestochowy

Twoja opinia

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.