PracowniaOkapowKuchennych.pl

Unikatowe ręcznie wykonane okapy dla Twojego domu!

Opinie klientów

“Pan przemiły i przesympatyczny z którym załatwione było dosłownie wszystko przez telefon,idealna współpraca. Okap jest piękny i ozdobą całej kuchni. POLECAM . ”
Aneta Religa
“Muszę się powtarzać czytając inne komentarze, ale to MÓJ okap jest dziełem sztuki i dołączył do wcześniej wykonanych przez Pana Macieja. Dla wszystkich ceniących jakość i piękno w kuchni gorąco polecam. ”
Bożena z Jaworzna
“Jezeli chcesz mieć dzielo sztuki w swojej kuchni to tutaj to dostaniesz wystarczył kontakt telefoniczny i szczegóły są dopracowane a odbiór osobisty daję satysfakcję poznania artysty dziękuję bardzo ”
Kamilla okolice Klecka
“Dziękuje za niezwykły okap! Jest jedyny, niepowtarzalny i jest "gwiazdą" w mojej kuchni! Projekt kuchni był właściwie dostosowany do zamówionego okapu. Ponieważ kuchnia jest otwarta, więc okap jest widoczny i jest przedmiotem podziwu wszystkich gości! Współpraca z Panem Maciejem układała się wspaniale i wszystkim gorąco polecam prawdziwe dzieła sztuki, które wychodzą spod jego ręki! ”
Ewa Kolińska
“Piękny,oryginalny i niepowtarzalny, warto było poczekać i przejechać pół Polski by mógł w końcu zdobić kuchnię. Pozdrawiamy i szczerze polecamy. ”
Jolanta i Wojciech
“Okap przepiękny, idealnie pasujący do naszego wiejskiego wnętrza. ”
Aleksandra
“Dziekuje za przepiekny okap polecam ”
Bozena z Czestochowy
“Oj warto było pokonać ponad 700 km za takim cudem. Już nie wspomnę o przyjemności poznania pana Macieja. To nie jest zwykły okap kupiony w sklepie i żaden z takowych się z nim nie równa. Jeszcze chwilę poczeka zanim zawiśnie w mojej kuchni, ale (szczerze?) nie mogę się na niego napatrzeć. Przenosi mnie na łąkę w piękny letni dzień. Widać, że jest namalowany z duszą. Pan Maciej (jak to by ująć?) „swój” człowiek. Nie ma żadnej „ściemy” w tym co napisałam. Dziękuję z serca i pozdrawiam. ”
Magda Zwolińska
“Okap marzeń jest już w domu! Starannie wykonany, zgodny z zamówieniem i realizacja w określonym czasie. Pan - artysta - bez problemu namalował to, co sobie wymarzyłam. Polecam gorąco każdemu! A szczególnie odważnym i nieszablonowym :) ”
Iwona Zamorska
“Dziękujemy za arcydzieło-Okap przecudny niepowtarzalny idealny do naszej kuchni. Pozdrawiamy serdecznie :) ”
Artur Partyka

Twoja opinia

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.