PracowniaOkapowKuchennych.pl

Unikatowe ręcznie wykonane okapy dla Twojego domu!

Opinie klientów

“Okap jest jedyny w swoim rodzaju i wspaniale wpisał się w klimat naszego domu. Współpraca z Panem Maciejem konkretna i owocna. A na marginesie - przesyłka z okapem rewelacyjnie zabezpieczona! ”
Kaśka i Jacek z Krościenka nad Dunajcem
“Dziękujemy za przepiękny okap i za ogrom pracy jaki Pan Maciej włożył w naszego „olbrzyma”. Marzenia się spełniają i po latach śledzenia Pana prac nasz okap jest ozdobą nie tylko kuchni ale i całego domu. Budzi podziw wszystkich gości, a my jesteśmy dumni. Współpraca z Panem Michałem to czysta przyjemność. Polecamy ! ”
Małgorzata Panek
“Niestety nie będę oryginalna jak napiszę że mój okap jest jedyny w swoim rodzaju.Pan Maciej przesympatyczny człowiek.Współpraca przy tworzeniu okapu była doskonała.Omawianie detali,szczegóły i szczególiki.Okap z piękną lawendą na długie lata będzie ozdobą mojej kuchni oraz wspomnieniem tak sympatycznej znajomości.Gorąco POLECAM. Ewa z roztocza ”
Ewa Miszczak
“Mój okap stworzony przez Pana Macieja jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Widać, że stworzony z pasją i oddaniem. Polecam. ”
Marta z Brennej
“Esu labai patenkinta kūrėjo-gamintojo darbu, visa šeima buvo maloniai nustebinta atidarius pakuotę, išpakavimo procesas buvo labai ilgas, kadangi viskas buvo įpakuota labai tvirtai ir patikimai, kad ilgoje kelionėje namo nieko nenutiktų. Maciej Ratajczak piešiniai nesiekia jokių tendencijų, jie tiesiog nesenstantys, šilti, mieli, nepakartojami, kurios vienija viena idėja, jog namams skirti meno kūriniai turi kelti tik geras emocijas, ar atgaivinti malonius prisiminimus. Ačiū Jums labai labai, už dalelę savęs, kurią atidavėte mano namų jaukumui. ”
Akvilė
“Pan przemiły i przesympatyczny z którym załatwione było dosłownie wszystko przez telefon,idealna współpraca. Okap jest piękny i ozdobą całej kuchni. POLECAM . ”
Aneta Religa
“Muszę się powtarzać czytając inne komentarze, ale to MÓJ okap jest dziełem sztuki i dołączył do wcześniej wykonanych przez Pana Macieja. Dla wszystkich ceniących jakość i piękno w kuchni gorąco polecam. ”
Bożena z Jaworzna
“Jezeli chcesz mieć dzielo sztuki w swojej kuchni to tutaj to dostaniesz wystarczył kontakt telefoniczny i szczegóły są dopracowane a odbiór osobisty daję satysfakcję poznania artysty dziękuję bardzo ”
Kamilla okolice Klecka
“Dziękuje za niezwykły okap! Jest jedyny, niepowtarzalny i jest "gwiazdą" w mojej kuchni! Projekt kuchni był właściwie dostosowany do zamówionego okapu. Ponieważ kuchnia jest otwarta, więc okap jest widoczny i jest przedmiotem podziwu wszystkich gości! Współpraca z Panem Maciejem układała się wspaniale i wszystkim gorąco polecam prawdziwe dzieła sztuki, które wychodzą spod jego ręki! ”
Ewa Kolińska
“Piękny,oryginalny i niepowtarzalny, warto było poczekać i przejechać pół Polski by mógł w końcu zdobić kuchnię. Pozdrawiamy i szczerze polecamy. ”
Jolanta i Wojciech

Twoja opinia

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.